Hat gólt hozott a Kazincbarcika elleni meccs

Nyíregyháza Spartacus - Kazincbarcika 4-2 (3-0)

Jv: Berényi Tamás (Rózsa Dávid, Ring Kevin)

Nyíregyháza: Nagy S. - Farkas B.(Torkos 82.), Papucsek, Gengeliczki, Baki, Deutsch - Sigér, Márkus(Jánvári 91.), Pantovic(Pataki 75.) - Gresó (Kovács 75.), Novák (Szokol 82..)
vezetőedző: Huszák Géza

Kazincbarcika: Megyeri G - Szemere, Ur, Szekszárdi(Kurdics 46.(Benkó 86.)), Süttő(Nagy J 46.), Csatári, Heil, Szabó(Puska 46.), Ádám, Pálinkás, Takács T. (Laczkó 69.)
vezetőedző: Varga Attila

1. perc A vendégek kezdték a mérkőzést.
3. perc Süttő lőtt 25 méterről jócskán mellé.
6. perc Sigér beívelése után Márkus fejelt a kapuba, de lest jelzett az asszisztens.
14. perc Nagy helyzet, Novák passzolt Gresóhoz, utóbbi 12 méteres lövése szögletre pattant.
17. perc Deutsch szöglete után Baki csúsztatott mellé fejjel.
18. perc Újabb nagy heyzet, Sigér lőtt 16 méterről, a jobb oldali kapufát találta el a bomba.
18. perc Pálinkás fejesét fogta Nagy S.
19. perc Helyzet a vendégeknél, Takács lőtt egy lecsorgó után mellé 5 méterről.
21. perc Heil és Pantovic kapott sárgát.
22. perc GÓÓÓÓL!!!!! Pantovic Nikola remek passza után Novák Csanád kicselezte a védőt, a kapust, majd a kapuba gurított, 1-0.
30. perc BÜNTETŐ! Farkas Bendegúzt rántotta le Süttö, 11-es. A büntetőt Gresó Mátyás belőtte, 2-0.

33. perc Sigér kapott sárga lapot.
36. perc Pantovic lőtt mellé középről, 20 méterről.
37. perc GÓÓÓÓL! Pantovic Nikola fantasztikus labdája után Gresó Mátyás levette a labdát, és a kapuba lőtt, 3-0.
44. perc Farkas beadása után Gresó csúsztatott mellé.
Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.
52. perc GÓÓÓÓL! Novák Csanád szép csellel ment el a jobb oldalon, beadása után Gresó Mátyás tette tovább a labdát, Sigér Ákos pedig a kapuba lőtt, 4-0.
59. perc Gresó lőtt kapura váratlanul az oldalvonal mellől, Megyeri a léc alól tolta ki a labdát.
64. perc Farkas B. lőtt kapásból fölé 18 méterről.
66. perc Ádám jobb oldali beadása után Takács lőtt középről, a kapufát találta el.
69. perc Nagy J. kapott jó labdát középen, de mellé lőtt.
70. perc Puska lőtt fölé 20 méterről.
74. perc Kurdics sárga.
79 perc Gengeliczki mentett nagyot Laczkó elől.
79. perc Szépített a Kazincbarcika, Puska lőtt közelről a kapuba egy beadás után, 4-1.
83. perc Heil esett el a 16-oson belül, 11-est adott a játékvezető. Nagy és Ur kapott sárga lapot kakaskodásért. Laczkó végezte el a büntetőt pontosan, 4-2.
88. perc Egy távoli lövést Nagy S. másodikra védett, a vendégek szerint a gólvonal mögül ütötte ki a labdát. A reklamáló Varga Attila kapott sárgát.
90. perc Torkos került helyzetbe, de Heil nagyot mentett középen.
Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!
Huszák Géza: - Az első félidőben jól és eredményesen játszottunk, a második helyezett ellen vezettünk 3-0-ra. Az utolsó 15 percre kiengedtünk, és talán elhittük, hogy már zsebben a meccs, és látjuk a hibákat is, de egy 4-2-es győzelem után jogosan jár a gratuláció a fiúknak.
Varga Attila: - Megérkeztünk Sényőre fej nélkül. 60 percig sok hibával játszottunk, a cserék után ébredt fel a csapat, akik viszont jól szálltak be. Az utolsó pillanatig küzdöttek a játékosok, erre lehet építeni.