Hasznos edzőmeccs Pozsonyban

Ma a Slavia EU Bratislavával dolgozott együtt Pozsonyban a Fatum Nyíregyháza. Egy edzőmérkőzés zárta a közös munkát, ahol gyakorolhatták a csapatok a taktikai elemeket. Az első játszma végig szoros volt, melyet a szett hajrájában nyert meg a házigazda. A második felvonásban jó játékkal egyenlítettek a mieink, és a harmadik szettben is a Fatum volt pontosabb, míg a negyediket a Slavia Bratislava nyerte, így 2-2 lett a négy szettig tartó felkészülési találkozó végeredménye. A  nyíregyházaiknál mindenki lehetőséget kapott. 
A pozsonyi edzések remekül szolgálták a csapat felkészülését az Extraliga negyeddöntőjének kezdete előtt. 

Slavia EU Bratislava – Fatum Nyíregyháza 2-2 (25-21, 16-25, 21-25, 25-15)

Nyíregyháza: Kovács-Francesco 9, Cepni 2, Jurdza 13, Lászlop 8, Belova 7, Leban 5

Csere: Tóth F. (liberó), Nikolaichuk 2, Valentová 7, Cicic 2, Ramdin 6, Földi 2

vezetőedző: Tomás Varga