Hársfalvi Sándor Bélát, városunk szépkorú polgárát 90. születésnapja alkalmából köszöntötték
Fotó: Szarka Lajos

Nyíregyháza Megyei Jogú Város nevében hivatalosan köszöntötték Hársfalvi Sándor Bélát, városunk szépkorú polgárát 90. születésnapja alkalmából.

Magyarország Kormánya és Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata emléklapjának ünnepélyes átadásával egybekötve az ünnepeltet köszöntötte Dr. Tirpák György, önkormányzati képviselő és Kissné Orosz Anita a Szociális és Köznevelési Osztály munkatársa.

Hársfalvi Sándor Béla Miskolcon született 1933.03.05-én, ketten voltak testvérek. Édesapja katonatiszt volt, ezért mindig ott járt iskolába, ahová kivezényelték őt. Többek között tanult Jolsván, Óbecsén, Nyíregyházán, Budapesten. Nyíregyházán nősült 1955-ben, 2 fiúk született. 4 unokája, és 6 dédunokája van. Sanyi bácsi 5 éve él egyedül, van egy gondozónője, aki rendszeresen jár hozzá. A szabadidejét a családjával tölti, internetezik és TV-t néz.

Kapcsolódó galéria

Szépkorú köszöntése - Hársfalvi Sándor Béla