A Szentlőrincet fogadta a Nyíregyháza Spartacus. A mieinknél változott a legutóbbi keret, Jánvári Gábor eltiltás, Gresó Mátyás és Kovács Ádám betegség miatt nem játszhat. Debreceni Zalán először kezdő. A fiatal, saját nevelés Pataki Bence is a keret tagja volt.

Nyíregyháza Spartacus - Szentlőrinc 1-0 (0-0)

Jv: Ducsai József (Márkus Tamás, Varga Gábor)

Nyíregyháza: Fejér - Szabó B., Papucsek, Gengeliczki, Debreceni, Márkus, Sigér, Vass P.(Godwords 83.), Zamostny (Pataki B. 91.), Hamed(Banyoi 81.), Novák (Pócsik 81.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

Szentlőrinc: Prokop - Hesz, Jancsó(Törőcsik 70.), Drljo, Erdélyi (Farkas 90.), Tamás, Török, Biben, Harsányi (Nagy B. 70.), Grumic(Bányai 85.), Németh M.

vezetőedző: Marian Sluka

1. perc A vendégek kezték a találkozót.

3. perc Hazai szöglet után Sigér lőtt mellé.

4. perc Vendég büntető. Szabó buktatta Harsányit. A 11-est a sértett hajtotta végre, de Fejér Béla óriási bravúrral védett!

11. perc Harsányi lőtt futtából 17 méterről fölé.

14. perc Zamostny lőtt alig mellé a 16-os sarkáról.

23. perc Novák került a földre a 16-oson belül, nem látott szabálytalanságot a játékvezető.

34. perc Sigér lőtt 23 méterről nagy erővel, Prokop megfogta a középre tartó labdát.

38. perc Zamostny kapott jó labdát Sigértől, majd 15 méterről nagy erővel mellé lőtt.

39. perc Harsányi passza után Grumic lőtt mellé 14 méterről.

40. perc Erdélyi lőtt fölé 20 méterről jobbról.

44. perc Nagy helyzet, egy jobbról érkező bedás után Hesz lőtt fölé középről.

45. perc Novák szép cselekkel betört a 16-oson belül, elesett, ezúttal is elmaradt a büntető. Feczkó Tamás reklamálásért sárga lapot kapott.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

47. perc Novák lőtt fordulásból 16 méterről, Prokop védett.

52. perc Fejér ütötte ki a labdát a léc alól, mely egy beadásnál megpattant.

55. perc GÓÓÓÓÓL!!!!! Debreceni Zalán beadása után Vass Patrik elé került a labda, aki a léc alá bombázott, 1-0.

58. perc Ragyogó hazai támadás végén Zamostny lőtt 16 méterről, Hesz blokkolt. A szöglet után Szabó B. lőtt mellé.

67. perc Tüzijáték a vendég kapu előtt, többen is próbálkoztak, de rendre blokkoltak a védők.

72. perc Egy szöglet után Hamed lőtt kapásból 16-ról alig mellé.

78. perc Egy beadás után Novék kerülhetett volna helyzetbe, de kicsit elpattant tőle a labda, így mentettek a védők.

80. perc Hesz rúgta meg csúnyán Novákot, a játékvezető kiállította.

91. perc Bányai került ziccerbe, Fejér óriásit védett!

Vége a találkozónak, nyert a Szpari!

Feczkó Tamás: - Az első félidőben az ellenfelünk nagyon jól lezárta a területeket, de átlövésekkel veszélyeztettünk. A szünetben rendeztük a sorokat, több lehetőségünk volt, és sikerült megszerezni a vezetést. A másodosztályban minden győzelemért nagyon meg kell dolgozni, ezért értékes három pontot szereztünk.

Marian Sluka: - A találkozó elején büntetőt hibáztunk, de szervezetten futballoztunk. A második játékrszben egy hibánkat kihasználta a hazai csapat, és bár a végén még volt egy ziccerünk, pont nélkül kell távoznunk. Úgy érzem a döntetlenre rászolgáltunk volna.