Ha kedd, akkor alakformáló aerobik és gerinctorna az Online Mozdulj Nyíregyházával!
Fotó: Illusztráció

A pörgősebb és a lassabb mozgásformákat kedvelők is találnak opciókat a Mozdulj Nyíregyháza! keddi online mozgásrendjében.

Ahogy arról korábban már írtunk, a Mozdulj Nyíregyháza! facebook oldalán megadott időpontokban élő adásban jelentkeznek be számos mozgásforma oktatói.

KEDD 17.00 ÓRÁTÓL ALAKFORMÁLÓ AEROBIK

Minden izomcsoportot megmozgató, helyes testtartást előtérbe helyező alakformáló torna. Kevésbé ugrálós, de mégis dinamikus izomfejlesztés. Jó hangulatú torna minden korosztálynak. A foglalkozást tartja: Lugosi Mónika.

KEDD 18.00 ÓRÁTÓL GERINCTORNA

A gerincfájdalom többnyire nem elkerülhetetlen sorscsapás, hanem sok esetben helytelen tartás, mozgás és életmód következménye. A megfelelő életmód megválasztása mellett, a helyes testmozgás, rendszeres gerinctorna, a gerinc megfelelő terhelésének alkalmazásával elérhető, hogy a korral járó gerincelváltozások ne jelentsenek az életminőségben negatív változást. A foglalkozást a Human Spektrum Bt. gyógytornászai tartják.