Ha egyszer egy üzlet beindul - a Veszprém után a Honvédot is legyőzte a Nyíregyháza

Ha egyszer egy üzlet beindul - a Veszprém után a Honvédot is legyőzte a Nyíregyháza

A még nyeretlen Honvéd ellen lépett pályára a bajnokságban a Hübner Nyíregyháza BS, és az első negyed szorosan alakult. A folytatásban is pontosan játszottak a hazaiak, így a nagyszünetben még ők vezettek. A harmadik felvonásban 45-45 után Hobbs pontjaival meglépett a Nyíregyháza, és Tóth is remekül játszott a palán alatt, így a negyed végén 64-57-re vezettek a mieink. Bár a negyedik játékrész hajrájában három pontra is olvadt az előny, a Cápák birták jobban a hajrát, és a Veszprém után a Honvédot is legyőzték a mieink. 

Budapesti Honvéd SE - Hübner Nyíregyháza BS 78-92 (18-20, 22-16, 17-28, 21-28)

Nyíregyháza: Szobi 9, Tóth 24, Bazsó 15, Hobbs 24, Dancsecs 2

Csere: Czinger, Sitku 7, Bus 8, Mokánszki 3

vezetőedző: Siska János