Győzelem Soroksáron - hatodik meccsén is veretlen a Szpari!

A fordulót megelőzően a Soroksár egy ponttal szerzett többet a Szparinál. A mérkőzés előtt egy órával 35 fok volt a stadionban.

Soroksár SC - Nyíregyháza Spartacus 1-2 (0-0)

Szamosi Mihály Sporttelep 300 néző

Jv: Görög Márió (Horváth Zoltán, Punyi Gyula)

Soroksár: Holczer - Kaján, Króner, Valencsik, Vincze, Németh (Varga 71.), Katona M., Gálfi, Sipos(Köböl 59.), Hajdú (Dragóner 59.), Lovrencsics B.

vezetőedző: Lipcsei Péter

Nyíregyháza: Fejér - Farkas B., Gengeliczki, Rjasko, Nagy B.(Sigér 80.), Toma, Kesztyűs, Nagy D., Gresó (Alaxai 29.), Herjeczki(Pataki 80.), Novák (Myke 43.)

vezetőedző: Tímár Krisztián

1. perc A Soroksár kezdte a mérkőzést.

3. perc Herjeczki került helyzetbe, majd 10 méterről lőtt, Holczer bravúrral, lábbal védett.

5. perc Hajdú lőtt 18 méterről Lovrencsics passza után, Fejér védett.

7. perc Sipos próbálkozott egy akció végén, a Szpari kapusa ezúttal is hárított.

7. perc Rjasko kapott sárga lapot.

10. perc Gálfi kapta az első hazai sárgát.

12. perc Egy jobbról érkező beadás után Lovrencsics fejelt mellé.

18. perc Az első negyedóra több lehetőséget hozott, majd az elmúlt percekben mezőnyjáték folyik.

20. perc Gálfi érkezett veszélyesen egy beadásra, de sikerült tisztázni előle.

22. perc Németh lőtt távolról, Fejér nagyot védett az alsó saroknál.

24. perc Ivószünet.

27. perc Herjeczki kapott remek labdát, éles szögből lőtt, Holczer védett.

39. perc Novák került helyzetbe egy elé pattanó labda után, de Króner az utolsó pillanatban blokkolta. A szöglet után tisztáztak a hazaiak.

41. perc Holczer kezéből kiperdült a labda, majd elment a gólvonal előtt. Novák Kajánnal birkózott, így nem érhetett oda. Novák sajnos komolyan megsérült, nem tudja folytatni. Myke érkezett a helyére.

A félidő végére még jutott egy Nagy D. szabadrúgás, de Holczer védett. Egyelőre nincs gól.

47. perc GÓÓÓÓL!!!! Megszerezte a vezetést a Nyíregyháza Spartacus! Myke Ramos 18 méterről a bal alsó sarokba bombázott, 0-1.Mykenak jól megy Soroksáron, legutóbb duplázott.

52. perc Németh kapott sárgát.

53. perc Gengeliczki is sárga lapot kapott.

56. perc Lovrencsics fejelt fölé egy szöglet után.

58. perc Sipos 15 méterről lőtt mellé egy visszagurítás után.

62. perc Gálfi szabálytalankodott, és megkapta második sárga lapját, így emberhátrányba került a Soroksár. A reklamáló Lipcsei Péter sárga lapot kapott.

65. perc Toma is sárga lapot kapott.

69. perc GÓÓÓÓÓL!!!! Farkas Bendegúz passza után Nagy Dominik egy szép csel után lőtt, a kapufáról pattant be a labda a kapuba, 0-2.

70. perc Ivószünet.

75. perc Vincze lőtt távolról fölé.

77. perc Dragóner maradt le középen Lovrencsics beadásáról.

79. perc Herjeczki kapott sárgát.

81. perc Szépített a Soroksár. Köböl beadása után Lovrencsics fejelt a kapuba, 1-2.

83. perc Kesztyűs lőtt centikkel fölé.

85. perc Myke került helyzetbe, de Valencsik az utolsó pillanatban szerelte.

88. perc Lovrencsics kapott sárga lapot.

90. perc 4 perc a hosszabbítás.

94. perc Dragóner kapott sárgát.