Győzelem - Négy gólt lőtt a Szpari a Soroksárnak
Fotó: Trifonov Éva

A Soroksár ellen Huszák Géza irányította vezetőedzőként a Spartacust. Papucsek Barna a kezdőben kapott helyet.

Nyíregyháza Spartacus - Soroksár 4-2 (2-0)

Sényő 800 néző

Jv: Nazsa Tamás (Nagy Viktor, Szabó Dániel)

Nyíregyháza: Fejér - Farkas B.(Pataki 63.), Baki, Papucsek, Gengeliczki, Deutsch (Jánvári 63.) - Csősz, Márkus (Sigér 75.) - Gresó (Szokol 63.), Adamcsek (Oláh 89.), Novák

vezetőedző: Huszák Géza

Soroksár: Kovács M. - Ternován (Vági 75.), Kékesi, Hajdú(Korozmán 75.), Nagy O.(Króner 75.), Lisztes, Hudák(Varga 88.), Lőrinczy, Ikonomou, Haris, Lovrencsics

vezetőedző: Lipcsei Péter

1. perc A Szpari kezdte a mérkőzést.

1. perc Farkas B. kapott sárga lapot.

2. perc Hudák lőtt fölé egy szabadrúgás után.

5. perc Hazai szöglet után Papucsek fejelt, Kovács védett.

9. perc Gresó lőtt 25 méterről, nagyot védett Kovács.

10. perc Adamcsek próbálkozott, Kovács ismét védett.

11. perc GÓÓÓL! Farkas Bendegúz beadása után Novák Csanád csúsztatott a kapuba, 1-0.

16. perc Gresó indult el a jobb oldalon, éles szögből lőtt, Kovács védett.

16. perc Gengeliczki kapott sárgát.

17. perc Lovrencsics lövését hárította bravúrral Fejér, majd Lisztes ismétlését is megfogta.

18. perc Novák, majd Gresó lőtt, mellé ment a labda.

22. perc Kékesi kapott sárga lapot.

25. perc Gresó lőtt éles szögből, Kovács M. ismét védett.

29. perc Novák lőtt nagy erővel, Ikonomout találta el.

32. perc GÓÓÓÓL!!!! Gresó Mátyás remek beadása után Baki Ákos fejelt a kapuba, 2-0.

38. perc Baki kapott sárga lapot. A szabadrúgást Lőrinczy csavarta fölé.

43. perc Papucsek fejelt mellé egy szöglet után.

44. perc Adamcsek is besárgult.

45.perc Hudák lövését fogta biztosan Fejér.

A szünetben 2-0-ra vezet a Nyíregyháza Spartacus.

48. perc GÓÓÓÓL! Adamcsek Máté ment el a jobb oldalon, lövését hárította Kovács, de a kipattanót Novák a kapuba helyezte, 3-0.

51. perc GÓL! Lisztes indult egy labdára, és a kapuba gurított, 3-1.

54. perc Csősz kapott sárga lapot.

55. perc Papucsek is kapott egy sárgát. A 16 méteres szabadrúgásnál Lőrinczy fejbe találta Csőszt.

68. perc Nagy Fejér védés, Lovrencsics lőtt fordulásból, kitolta a kapus.

69. perc Lisztes csavart mellé.

71. perc Baki beadása után Novák fejelt centikkel mellé.

78. perc Megint Novák fejelt fölé.

82. perc GÓÓÓÓL!!! Adamcsek Máté hatalmas gólt lőtt szabadrúgásból, szinte az alapvonalról a hosszú sarokba, 4-1.

84. perc Fejér kapott sárgát.

86. perc Korozmán lövését fogta Fejér.

91. perc GÓL! Lovrencsics kapott jó labdát a jobb oldalon, és a kapuba lőtt, 4-2.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!!!!

Huszák Géza: - Jól kezdtük a találkozót, és sikerült két gólos előnyt szerezni, majd 3-0 után azt hittük vége a mérkőzésnek. A végére még jutott egy szépségdíjas gól, és sajnos kaptunk is egyet, de nem lehetek elégedetlen.

Lipcsei Péter: - Készültünk a Nyíregyháza beadásaira, mert tudtuk, hogy veszélyesek lehetnek fejjel, mégis így kaptunk gólt. Döntő volt, hogy a második félidő elején újra eredményesek voltak a hazaiak.