Győzelem izgalmas végjáték után - nyertek a kosarasok
Fotó:hunbasket.hu

Hazai mérkőzést játszott a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I-ben, az ellenfél a Szeged volt  A mieinknél először játszott az új igazolás, Coleman. Az első két negyed után még a vendégek vezettek, de a nagyszünet után ledolgozták hátrányukat a Cápák. A záró játékrészben Coleman duplájával egyenlített a Blue Sharks. Az amerikai két fontos kosarat, valamint egy labdát is szerzett kritikus pillanatokban. Az utolsó percben Bryce nem hibázott, és bebiztosította a győzelmet.

HÜBNER Nyíregyháza BS - Naturtex-SZTE-Szedeák 86-81 (17-20, 21-23, 26-23, 22-15)

Nyíregyháza: Johnson 15/3, Bryce 23/6, Kiss B. 8/6, Pipiras 20/12, Suárez 6. Csere: Coleman 11/3, Bazsó 3/3, Bus -, Mokánszki -.

Szeged: Persons 23/12, Polányi -, Cook 13/6, Bognár 9/3, Alston 16. Csere: Davis 9/3, Keller I. 3/3, Szatmári 2, Filipovics 6.