Győzelem az utolsó meccsen is

Az utolsó fordulót rendezték a bajnokságban. Több mint 100 nyíregyházi szurkoló is a helyszínen szorított a Szparinak.

Kozármisleny - Nyíregyháza Spartacus 0-2 (0-1)

Kozármisleny 800 néző

Jv: Derdák Marcell (Kóbor Péter, Huszár Balázs)

Kozármisleny: Lékai – Beke P., Ikonomu(Szabó B. 71.), Horváth D., Turi – Nagy E., Kozics (Daru a szünetben) – Molnár Á.(Nagy M. 79.), Major (Schuszter 62.), Kirchner – Horváth P. (Füredi a szünetben)

Vezetőedző: Aczél Zoltán

Nyíregyháza: Bese, Rjasko, Alaxai, Gengeliczki, Farkas B.(Oláh 75.), Vass ( Vida 76.) , Tamás (Sigér 68.), Nagy B., Nagy D., Beke (Gresó 62.), Kovácsréti

Vezetőedző: Tmár Krisztián

1.perc A Szpari kezdte a találkozót. Erős a szél, ez zavarhatja a csapatokat.

5. perc Nyíregyházi helyzet, Nagy B. lőhetett az ötös sarkáról, de Lékai nagyot védett.

8.perc Major lőtt jócskán fölé.

11. perc Újra Major próbálkozott, ez már jobb kísérlet volt, de ez sem talált kaput.

15. perc Nagy D. tört be a 16-oson belülre, közelről lőtt, de blokkolták.

16. perc Vass P lőtt 18 méterről, a bal alsónál nagyot védett a hazai kapus, és szögletre tolta a labdát.

20. perc A Szparinak voltak helyzetei az első 20 percben, de gól nem született.

21. perc Kovácsréti végzett el 23 méterről szabadrúgást, fölé csavart.

23. perc Nagy B. beadása után Nagy D. sarokkal juttatta kapuba a labdát, de les miatt nem adták meg a találatot.

28. perc Szép Szpari támadásnál Farkas passzolt Kovácsrétihez, akinek beadása után Vass lőtt, de védett Lékai.

41.perc GÓÓÓÓL. Vezet a Szpari! Kovácsréti Márk lőtt, ezt még hárította a kapus, de a kipattanó után Beke Péter a kapuba helyezett, 0-1.

45. perc Beke lépett ki jó ütemben, átemelte a labdát a kapus fölött, de a kapu fölött is.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

46. perc Nagy B. kapott sárga lapot.

51.perc Kovácsréti és Füredi kapott sárgát.

69. perc GÓÓÓL! 16 méterről végezhetett el szabadrúgást a Szpari. Kovácsréti Márk laposan a bal alsó sarokba lőtt, 0-2.

73. perc Újabb helyzet, egy beadás után Gresó fejelt centikkel mellé.

79. perc Vida maradt le középen Gresó beadásáról.

87. perc Oláh kapott sárga lapot.