Győzelem az MTK ellen - nyert a listavezető ellen a Szpari!
Fotó: Trifonov Éva

Hétközi fordulóban az MTK Budapest volt a Nyíregyháza Spartacus ellenfele. A mieinknél a műtét után már újra edző Myke Ramos először ülhetett a kispadon.

Nyíregyháza Spartacus - MTK Budapest 2-0 (1-0)

Sényő 700 néző

Jv: Antal Péter (Bornemissza Norbert, Garai Péter)

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Baki, Gengeliczki, Jánvári(Csősz 30.), Farkas B.(Artner 83.), Márkus, Sigér, Gresó(Szerető 83.), Pantovic (Pekár 77.), Novák

vezetőedző: Huszák Géza

MTK: Somodi - Varju, Szépe, Nagy Zs., Medgyes(Nagy B. 80.), Bognár (Zsóri 73.), Biben(Kovács 58.), Mezei, Lehoczky(Juhász 58.),, Németh(Kovácsréti 58.), Futács

vezetőedző: Bognár György

1. perc A Nyíregyháza kezdett.

2. perc Bognár szabadrúgása szállt fölé.

5. perc Bakit rántották le a 16-oson belül, elmaradt a büntető.

7. perc Egy szabadrúgás után Novák fejelt fölé.

8. perc Gengeliczki fejelt centikkel mellé egy szöglet után.

11. perc Biben beadása után Futács fejelt mellé.

17.perc Bognár lőtt mellé 25 méterről.

18. perc Németh is fölé bombázott.

23. perc Lehoczky lövését hárította Fejér.

27. perc Egy szabadrúgás után Szépe lőtt fölé az ötös sarkáról.

29. perc Szokol lőtt mellé 30 méterről.

29. perc GÓÓÓÓL! Vezet a Nyíregyháza! Gresó Mátyás kapott remek labdát Pantovic Nikolától a bal oldalon, végig ment, majd a kapuba lőtt, 1-0.

32. perc Németh 16 méterről végezhetett el szabadrúgást, a sorfalba vágódott a labda.

39. perc Márkus fejelt mellé egy beadás után.

45. perc Medgyes lőtt a kapuba, de Futács lesen volt, zavarta a kapust, így nem adta meg a játékvezető.

45+2. perc Előbb Pantovic, majd Baki lövése pattant le. Utóbbi esetnél az oldalhálóban landolt a labda.

Vége az első félidőnek, vezet a Szpari.

50. perc Pantovic kapott sárga lapot.

52. perc GÓÓÓÓL!!!!!! Farkas Bendegúz kapott remek labdát Márkus Attilától, majd az alsó sarokba lőtt. 2-0.

54. perc Márkus kapott sárga lapot.

56. perc Lehoczky fejesét fogta Fejér.

62. perc Kovácsréti fejelt fölé egy beadás után.

67.perc Medgyes kapott sárga lapot.

75. perc Kovácsréti csavart mellé egy szabadrúgást 17 méterről.

78.perc Zsóri fejelt fölé egy szöglet után.

84. perc Zsóri kapott műesésért sárgát.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Szpari!!!!!!

Huszák Géza: - Tudtuk, hogy az MTK jó futballt játszik, kiváló támadóik egy az egyben megverik a védőket, ezért próbáltunk kevés területet hagyni nekik. Jókor szereztük a gólokat, fegyelmezettek voltunk, és a támadásokból további gólokat szerezhettünk volna.

Bognár György: - Brusztolós futball jellemzte a mai meccset, és döntő volt, hogy egy szabályos gólunkat nem adták meg. Nem pánikolunk, a játékosállományunk adott ahhoz, hogy kilábaljunk a hullámvölgyből.