Gerliczki Zoltán a Szieszta díszletét is felvirágoztatta – Interjú!

Gerliczki Zoltán a Szieszta díszletét is felvirágoztatta – Interjú!
Gerliczki Zoltán a Szieszta díszletét is felvirágoztatta – Interjú!

Lélegzetelállító virágkreációkkal érkezett Gerliczki Zoltán a Nyíregyházi Televízió stúdiójába. A nyíregyházi virágkötő mester által készített alkotások nem csak a közösségi oldalak kedvencei. Az Országos Virágkötő Bajnokság zsűrije is elismerte a kompozíciókat, egy hihetetlen erős mezőnyben ért el fantasztikus eredményt a virágkötő mester. Gerliczki Zoltán a versenyre készített virág-táskát és fejdíszt is elhozta stúdiónkba, sőt, egy csokrot is hozott! Ha kíváncsi, hogyan zajlik egy Virágkötő Bajnokság, és hogyan álmodják meg az alkotók a lenyűgöző kreációkat, nézze vissza beszélgetésünket!