Mandala Nyár – Kulisszatitkok Mikó Istvántól és Bódis Gábortól

Mandala Nyár – Kulisszatitkok Mikó Istvántól és Bódis Gábortól
Mandala Nyár – Kulisszatitkok Mikó Istvántól és Bódis Gábortól

Július 13. és szeptember 1. között – ezúttal 28. alkalommal – rendezik meg Nyíregyháza és Szabolcs-Szatmár-Bereg megye legnagyobb múltú szabadtéri színházi rendezvénysorozatát. A Mandala Nyárnak ebben az évadban is Nyíregyháza belvárosa, a Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola udvara ad otthont.

Eddig 400 férőhelyes lelátóval és 400 műanyag székkel alakították ki a nézőteret, de idén további 300 rögzített széket is kitesznek, így a látvány egységesebb, rendezettebb lesz és remélhetőleg a vendégek komfortérzete is nő majd.

Augusztus 9-én, 10-én és 22-én a Mandala idei nyári premierje, a Hyppolit, a lakáj következik, melyet Mikó István rendezésében és főszereplésével láthat a közönség.

A részletekért tekintsék meg beszélgetésünket!