Gázolt, elhajtott, jelentkezett

Nyíregyháza külterületén a 4911-es számú (Kállói) úton, a nagyszállási letérőnél 2014. december 23-án 16 óra 45 perc körüli időben egy arra közlekedő autóbusz sofőrje holttestet vett észre az út szélén. Az elsődleges adatgyűjtés azt állapította meg, hogy a környéken lakó 25 éves nőt előzőleg egy a megyeszékhely irányába tartó személygépkocsi ütötte el, mely a balesetet követően elhajtott a helyszínről. Még javában tartott a helyszíni szemle, amikor a feltételezett gázoló jelentkezett a rendőrségen. A 45 éves nyírgyulaji asszony a balesetben megrongálódott autójával jelent meg a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányságon. B. Éva ellen a főkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya közúti baleset okozása vétség és segítségnyújtás elmulasztása bűntett elkövetésének megalapozott gyanújával, őrizetbe vétele mellett folytatja az eljárást.