Fucsovics győzelmével 2–0-ra vezetünk
Bulgáriában vív Davis Kupa meccset a magyar teniszválogatott.

Jól kezdett a magyar válogatott Bulgária ellen. Elsőként Nagy Péter három szettben bravúros győzelmet aratott Dimitar Kutrovszki felett a Szófiában zajló tenisz Davis Kupa-találkozó nyitómeccsén, az euro-afrikai zóna II-es csoportjának döntőjében. A magyar játékos nagyszerűen játszott, a második szettben játékot sem veszített. A második találkozón Fucsovics Márton lépett pályára. Az I-es csoportba való feljutásért kiírt csata újabb felvonásán a nyíregyházi sportoló csapott össze a 313. helyen álló Dimitar Kuzmanovval, aki 2011 óta nem vesztett egyéni meccset a DK-ban. Marci kevesebb mint egy óra alatt nyert, úgy, hogy a második és a harmadik szettben is csak egy-egy játékot engedélyezett ellenfelének. Az állás így 2–0 Magyarország javára. Szombaton, ha nyer a magyar páros, egy csoporttal feljebb jut.