Friss útinfók a Tünde utcáról – Így haladnak a munkálatok

Friss útinfók a Tünde utcáról – Így haladnak a munkálatok

Az említett szakasz másik (bal) oldalán pedig megkezdődött a régi burkolat bontása. Itt az aszfalt alap, kötő és kopóréteg építése december 3-6. között várható.

A Kállói és Ipari utcák közötti szakasz egyik oldalán elkészült az új zárt csapadékcsatorna, a kiemelt szegély megépült. A másik oldalon folyamatban van a szegély építése. Ezen a szakaszon az időjárás függvényében november 26-ra tervezik a marási munkálatokat, majd november 30-ig az aszfalt kötő és kopóréteg építését.

A Tünde utca teljes szakaszán 30 km/h sebességkorlátozás és előzési tilalom van érvényben. A Tünde utca Lapály és Gömb utcák közötti szakaszán félpályás útlezárásra kell számítani, jelzőlámpás irányítás mellett – immár az út másik oldalán.

 

Kérjük a járókelők és az autóvezetők megértését, fokozott figyelmét, s hogy ne megszokásból közlekedjenek.

A folyamatban lévő munkálatok aktuális állásáról a későbbiekben is hetente tájékoztatást adunk.

 

Fotó: Szarka Lajos