Friss hír: a Móricz Zsigmond Színház folytatja a működését

Dr. Kása Brigitta aljegyző, az operatív munkacsoport vezetője az alábbi tájékoztatást adja:

A mai napon visszavonásra került a Móricz Zsigmond Színház Nonprofit Kft. színházi előadásainak és egyéb, a társaság által szervezett programok, rendezvények felfüggesztéséről szóló, a járványügyi helyzet miatt kiadott polgármesteri határozat, mivel a színház minden érintett munkatársa - ez elvégzett tesztek által igazoltan - meggyógyult.

A színház október 3-án (szombaton) a már korábban bevezetett óvintézkedések mellett folytatja működését.

A dolgozók testhőmérsékletét folyamatosan ellenőrzik és a korábbi gyakorlatnak megfelelően kiemelten ügyelnek a nézők egészségügyi biztonságára. A védőmaszk használata kötelező a Móricz Zsigmond Színház egész területén, melyre több felirat és tábla is figyelmeztet. A kézfertőtlenítési lehetőség biztosított a közönségforgalmi előcsarnokban és a mosdókban.

Arra kérjük a nyíregyháziakat – mint ahogyan az intézményt a színház munkatársai –, úgy az előadásokat a nézők is csak tünetmentesen, egészségesen látogassák.

Jó egészséget és felhőtlen szórakozást kívánunk mindenkinek!”​​​​​​​