Forgalomirányítás Sóstón az ünnepek alatt - Cél a zavartalan közlekedés

Forgalomirányítás Sóstón az ünnepek alatt - Cél a zavartalan közlekedés
Forgalomirányítás Sóstón az ünnepek alatt

Sóstógyógyfürdőn a húsvéti ünnepek miatt megnövekedett forgalomra kell számítani – a forgalom irányítását és a parkolási igények kielégítését az akcióban részt vevő szervezetek a Rendőrség és a Közterület-felügyelet vezetésével végzik majd. A Közterület-felügyelet arról tájékoztatta szerkesztőségünket, számolni kell vele, hogy szükség esetén, a helyszínen lévő rendőri vezető a forgalmi rend változtatását elrendelheti majd annak érdekében, hogy a közösségi közlekedés zavartalan legyen.

Mi több: Sóstógyógyfürdő valamennyi parkolójának és a Sóstói út keleti oldalának megtelte után, a parkoltatás a Kemecsei út mindkét oldalán történik majd (ahol új állatparki bejárat is nyílik – lásd lenti cikkünket). Az autóbuszok a számukra kijelölt sóstói posta mögötti parkolóhelyet vehetik igénybe. Kérik a járművezetőket, hogy a forgalmat irányító rendőrök és közterület-felügyelők kéréseit, utasításait a folyamatos forgalom fenntartása érdekében tartsák be.