Fordulatos meccsen szakadt meg a veretlen sorozat

Szentlőrinc - Nyíregyháza Spartacus 2-1 (0-1)

Jv: Gaál Ákos (Király Zsolt, Kulman Tamás)

Szentlőrinc: Bese – Csilus (Vidnyánszky 61.), Keresztes, Németh, Nagy Zs. (Kiss-Szemán 79.), Tamás, Szabó M.(Csörgő 79.), László(Rétyi 75.), Lénárt, Daróczi, Grumic (Mervó 61.)
vezetőedző: Jeremiás Gergő

Nyíregyháza: Fejér - Szokol, Baki, Gengeliczki, Jánvári, Farkas B.(Artner 74.), Sigér, Márkus, Gresó (Pekár 73.), Pantovic (Csősz 80.), Novák (Myke Ramos 73.)
vezetőedző: Huszák Géza

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.
5. perc Többet birtokolja a labdát a Nyíregyháza, Márkus beadásába léptek bele a hazaiak az ötösnél.
6. perc Nyíregyházi szabadrúgás után tisztáztak a védők.
11. perc Mezőnyjáték, a kapuk nem forogtak veszélyben.
15. perc Baki kapott sárga lapot buktatásért .A szabadrúgás után Pantovicról pattant szögletre a labda. A sarokrúgás után Fejér húzta le a játékszert.
18. perc Keresztes kapott sárgát Pantovic buktatásáért. A 22 méteres szabadrúgást kifejelték a hazaiak.
24. percben GÓÓÓÓÓL!!!! Farkas Bendegúz vette át remekül a labdát, majd a 16-os sarkáról középre passzolt, Novák Csanád pedig kapásból a hálóba bombázott, 0-1
27. perc László lövését blokkolta önfeláldozóan Gengeliczki.
32. perc Németh rúgta meg Farkast, nem ez volt az első szabálytalansága, ezúttal már nem úszta meg sárga lap nélkül.
40. perc Ismét Pantovic került a földre. A szabadrúgás után Jánvári elé került a labda, aki fölé lőtt.
45. perc 1 perc a hosszabbítás.
Vége az első félidőnek, vezet a Szpari!
49. perc Fejér ütközött egy beadás után, ápolni kellett.
53. perc Farkas ment el szépen a jobb oldalon, beadása után Pantovic éles szögből az oldalhálóba lőtt, nagy helyzet volt.
58. perc Ismét Pantovic, ezúttal 16 méterről centikkel lőtt fölé, és ez is nagy lehetőség volt.
63. perc Jánvári kapott sárga lapot.
64. perc Nagy Zs. is besárgult.
67. perc Büntetőt kapott a hazai csapat, Gengeliczki szabálytalankodott Szabóval szemben, sárgát is kapott a Szpari védője. A 11-est a sértett értékesítette, 1-1.
70. perc Ismét Szabó került helyzetbe, majd végül László lőtt, Fejér védett. Az egyenlítés lendületet adott a hazai csapatnak.
74 perc Több csere a mieinknél, Pekár László, Artner Dávid és Myke Ramos érkezett, utóbbinak az első meccse a Szpariban.
79. perc Ramos kapott sárga lapot.
80.perc Csősz Richárd érkezett Pantovic helyére.
82. perc Vezet a Szentlőrinc. Rétyi érkezett tisztán egy beadás után az ötösnél, és a kapuba lőtt, 2-1.
84. perc Egyenlíthetett volna a Szpari, de Bese bravúrral hárított egy közeli lövést egy szögletet követő kavarodás után.
85. perc Mervó kapott sárgát.
86. perc Sigér lőtt fölé egy szöglet után.
Vége a mérkőzésnek, nyert a Szentlőrinc.

Fotó:nso.hu