Fontos győzelem - legyőzte a Miskolcot a Sportcentrum leány kézilabda együttese

Fontos győzelem - legyőzte a Miskolcot a Sportcentrum leány kézilabda együttese

A Nyíregyházi Sportcentrum leány serdülő kézilabda csapata vérbeli rangadót játszott a Miskolci VSC otthonában. A Sportcentrum részéről a tét az első hely bebiztosítása volt. Gyengén kezdte a mérkőzést a Nyíregyháza, az első félidőben kétszer is három gólos hátrányba került. A második félidőre viszont összekapták magukat a lányok, így a 40. percre átvették a vezetést, amit a lefújást jelző sípszóig ki sem engedtek a kezükből.

Miskolci VSC - Nyíregyházi Sportcentrum 25-30 (12-12)

Nyíregyháza gólszerzői: Torkos L. 4, Makkai K. 3, Kostyó P. 12, Pap Zs. 5, Fehér V. 3, Gergely P. 3, Barzó P., Losonczy F., Nagy V., Lengyel B., Tomasovszky E., Dudás B., Várkondi K., Szegedi S. (kapusok).