Folytatódott a sorozat - a Pécs ellen is nyertek a kosarasok

Folytatódott a sorozat - a Pécs ellen is nyertek a kosarasok

A Hepp-kupa döntő és a sikeres bajnoki meccsek után a Pécs ellen is győzelemre készült a férfi kosárlabda bajnokságban a Nyíregyháza Blue Sharks. A mieinknél Tóth Gergely továbbra sem játszhatott, de nélküle is jól kezdett a csapat, és vezetett az első negyed után. A folytatásban is kézben tartották a mérkőzést a cápák, és csak az volt a kérdés, eléri-e a száz pontot a csapat, ami Mokánszki duplájával sikerült is. Végül mindegyik negyedet megnyerve magabiztosan győzött a Nyíregyháza.

 

Nyíregyháza Blue Sharks - PVSK - Kronosz Kiadó 104-70 (21-16, 22-18, 29-19, 22-17)

Nyíregyháza: Sitku 3, Mokánszki 14, Harmon 14, Bazsó 7, Bus 15

Csere: Vaskó 3, Demeter, Fazekas 19, Oláh 6, Czura 13, Czinger 10

vezetőedző: Siska János 

DL