Folytatódnak a Korong utcán a zárt csapadékcsatorna kivitelezési munkálatai

A Volánbusz tájékoztatása szerint a kivitelezési munkák miatt az utcát érintő buszjárat közlekedési útvonala az alábbiak szerint módosul: 

Az autóbuszok április 23-án (szombaton) 07:30-tól a Palánta utcán található Palánta utca elnevezésű megállóhelyet nem érintik, helyette a Debreceni úton található Palánta utca elnevezésű megállóhelyen állnak meg és a Debreceni út – Lejtő utca – Gálya utca – Palánta utca terelőútvonalon közlekednek. A terelés aznap üzemzárásig fenn áll.

Április 23-án (szombaton) az eredeti útvonalon utoljára a Palánta utca megállóhelyről 04:57-kor a Sóstói úti kórház felé induló 13Y-os autóbusz közlekedik. A következő, a Palánta utca megállóhelyről 08:20-kor a Sóstói úti kórház felé induló 3-as autóbusz már a terelőútvonalon közlekedik.