Folytatódnak a kivitelezési munkálatok a Szélsőbokori úton
2022 októberi felvétel (Fotó: Szarka Lajos)

A téli üzem lejáratát követően 2023. március 20-ától ismét folytatódnak a kivitelezési munkálatok a Szélsőbokori úton.

 

Nyíregyháza MJV Önkormányzata a Terület és Településfejlesztés Operatív Program keretén belül 100%-os támogatási intenzitású, vissza nem térítendő támogatásból valósítja meg a TOP-6.1.5-16-NY1-2021-00007 azonosítószámú „Szélsőbokori út fejlesztése” című projektet. Ennek köszönhetően az érintett útszakasz a Tiszavasvári útnál megépült körforgalmi csomóponttól (mint beavatkozási szakaszhatárától) kezdődően teljes hosszában megújul egészen a Rókabokori út csomópontig.

A kivitelezés 2022 júniusában kezdődött el, majd a téli üzem alatt a munkálatok szüneteltek. Ezt követően 2023. március 20-án a munkaterületet újra visszaadták a kivitelezőnek, így a munkálatok ismét elkezdődhettek.