Folyamatosan ülésezik a helyi operatív munkacsoport, gyorsan reagálnak a szakemberek

A Nyíregyháza Most aktuális adásának Dr. Kása Brigitta aljegyző volt a vendége, aki beszámolt az oltással és a járvánnyal kapcsolatos legfontosabb tudnivalókról, illetve az aktuális szabályokról. A műsor utolsó perceiben a Nyírségvíz e-számla szolgáltatásáról tudhatnak meg többet. 

 

A Nyíregyháza Most aktuális adásában:

- Az operatív munkacsoport vezetője, Dr. Kása Brigitta aljegyző: Az országos átlag fölötti, mintegy 83 százalékos az átoltottság a nyíregyházi önkormányzat intézményeiben. A helyi operatív munkacsoport folyamatosan ülésezik, monitorozzák az adatokat és ez alapján vezetnek be új intézkedéseket, amikor szükséges. A szakemberek gyorsan reagálnak, sokszor 1-2 óra alatt hoznak újabb döntéseket.

- E-számla szolgáltatást vezetett be a Nyírségvíz Zrt., egyszerűbb, gyorsabb és környezetbarátabb ezentúl a befizetés.

Részletek a videóban!