Fiúkéziben is erős a Kölcsey

Fiúkéziben is erős a Kölcsey
Az 5. helyen végzett a diákolimpián a nyíregyházi csapat.

Nagyszerűen szerepelt az Amatőr Kézilabda Diákolimpia országos döntőjén a Kölcsey gimnázium fiúcsapata. Hadobás István tanítványai négy győzelemmel és egy vereséggel az 5. helyen végeztek a rendkívül megerősödött mezőnyben! A siker értékét növeli, hogy mindössze a későbbi győztes, Miskolc ellen szenvedtek szoros vereséget a nyíregyháziak, legyőzve Pécs, Kecskemét, Debrecen és Nagykőrös csapatait. Külön öröm, hogy a szakemberek egyöntetűen a kölcseysek játékát minősítették a leglátványosabbnak az országos fináléban. A sikert elért csapat tagjai: Bodó Bence, Dajka Márk, Dankó Mihály, Halász Máté, Jakab József, Karászi Dániel, Kovács Tamás, Máté Ádám, Máté Ákos, Mosolygó Gergő, Papp Máté, Sipos Péter, Szegfű Tibor, Tamás Krisztián. Testnevelő-edző: Hadobás István.