Finnország rejtett kincsei... - vetített képes úti beszámoló

Finnország rejtett kincsei... - vetített képes úti beszámoló
(Fotó: internet)

A Nyíregyházi Magyar-Finn Baráti Egyesület következő rendezvényére március 22-én várja az érdeklődőket, az evangélikus kistemplom közösségi termében.

MEGHÍVÓ

 A Nyíregyházi Magyar-Finn Baráti Egyesület következő rendezvénye 2019. március 22-én, pénteken 17 órakor kezdődik az evangélikus kistemplom közösségi termében: Széna tér 6. (Árok utca – Széna tér saroképület).

Finnország rejtett kincsei...

címmel a Nyíregyházi Evangélikus Egyházközség volt másodfelügyelőjének, Sallai Gábornak vetített képes úti beszámolója az egyházközség küldöttségének 2017. évi finnországi látogatásáról.

100 év történelmi léptékkel mérve talán csak egy pillanatnak tekinthető, akkor mégis mitől lett ilyen sikeres Finnország „egy pillanat alatt..."? Miért válhatott Európa egyik leggazdagabb országává, ahol nagyon erős a szociális háló, kicsik a jövedelmi különbségek és világszínvonalú az oktatási rendszer? Mit tanulhatnánk mi magyarok ebből a sikertörténetből? Ezekre a kérdésekre is keresi a választ az előadó.

A 2019. évi tagdíj befizetése a program után lehetséges.

Rendezvényünkre minden érdeklődőt tisztelettel várunk.

Hudivók Róbert

 a Nyíregyházi Magyar-Finn Baráti Egyesület titkára