FIDESZ: Hamis állításokkal vezeti félre a nyíregyháziakat a Momentum a sóstói beruházásról

 

A Momentum sajtótájékoztatója után Halkóné dr. Rudolf Éva a Fidesz helyi szervezetének nevében reagált Babosi György állításaira.

– Sajnáljuk, hogy a Momentum képviselője hamis állításokkal igyekszik félrevezetni a nyíregyháziakat egy olyan sóstói beruházással kapcsolatban, amely mind az ott élők, mind a turisták kikapcsolódási lehetőségét bővíti. Babosi György állításaival szemben a valóság az, hogy a jelenlegi városvezetés évek óta hajtja végre azt a polgármesteri programot, melynek keretében már eddig is több ezer fa ültetése valósult meg városunkban. Elkötelezettek vagyunk a zöldfelületek építése és modernizálása tárgyában. Azzal szemben, amit Babosi állít, a beruházás után a korábbinál nem csupán szebb, hanem nagyobb zöldfelület lesz az említett területen, és a kivágott fák többszörösét ültetjük majd oda. Babosi abban is tévedett, hogy a megfelelő testület ne tárgyalta volna a szóban forgó beruházást, más fejlesztésekhez hasonlóan. Természetesen ez a téma is a szakbizottság előtt volt megtárgyalva. A városvezetés továbbra is elkötelezett a tekintetben, hogy úgy is, mint az év turisztikai városa egyre modernebb, fejlettebb megyeszékhellyé váljon, minden nyíregyházi büszkeségére – mondta Halkóné dr. Rudolf Éva, a Fidesz helyi szervezetének nevében.