Felsőházas az ÉK-i gyermek U14-es bajnokságban az AQUA SE csapata

Hazai medencében fogadta az Aqua SE a Zemplén VK és a Kazincbarcikai SK Delfin VK csapatait.

- Mind a 26 játékos bemutatkozhatott a két meccs valamelyikén. Ezzel a hazai fordulóval véget ért az alapszakasz. A Debrecen mellett az AQUA SE is a felsőházba jutott, ahol tovább folytathatja a pontvadászatot 2024-ben - örömmel tájékoztatott Éder Zsolt utánpótlás edző.


Eredmények:

Zemplén VK - AQUA SE 6:6 (0-3, 2-2, 2-0, 2-1)
Gól: Tilki D. 3, Maczkó M. 2, Horváth Z.

Kazincbarcika SK Delfin VK - AQUA SE 5:13 (0-6, 2-2, 2-3, 1-2)
Gól: Simon D. 4, Horváth Z. 2, Kusnyér Á., Jávor E., Baraksó B., Tári R., Dávida K., Borbás P., Lizák D.

Befejeződtek az Észak-keleti Bajnokság Gyerek III. (U12) korosztályának küzdelmei az alapszakaszban Nyíregyházán. Az Aqua Sport Egyesület két csapata az "A" csoportban játszott ebben a szakaszban, a fiúk 100%-os teljesítménnyel jutottak megérdemelten a felsőházba, ahol a régió legjobbjaival kűzdenek majd meg tavasztól a bajnoki helyezésekért.  Aqua Se fiai két nagy arányú győzelmet arattak a Zempléni VK és a Debrecen csapatai ellen. A leányok szintén ezzel a két csapattal játszottak. 

-Sajnos több kulcsjátékos is hiányzott a mai napon, így vereségekkel zártuk a fordulót, mely rávilagított pár problémára, amit orvosolnunk kell majd, ha ilyen szituációk adódnak legközelebb! Más embereknek kell átvenni a húzóemberek szerepét, többet kell vállalni egy két játékosnak, hogy megnyerjük a következő meccseket! - értékelt Urbin Tibor utánpótlás edző

Eredmények :

Zempléni VK - AQUA SE Leány 9:6
Gól : Potor V. 3, Horváth S. 2, Székely 

Cívis Póló Sportegyesület - AQUA SE Fiú  4:19
Gól : Koi Sz., Muri 4-4, Lőrincz B., Vass B., Nemes B.,Koncz I. 3-3, Lőrincz Zs., Kocsis, Heé

Zempléni VK - AQUA SE Fiú 1:16
Gól : Koi Sz. 6, Muri 5, Gyurecskó 3, Szaxon A., Földi M. 
 
Cívis Póló Sportegyesület - AQUA SE Leány 15:6
Gól : Simon L. 5, Horváth S.