Felkészülési verseny
A Hódos Kupán indultak a birkózók.

A február 14-én Hajdúszoboszlón rendezendő Egyéni Területi Kötöttfogású Bajnokság előtt az utolsó felkészülési versenyen vettek részt a hétvégén a nyíregyházi Nyírsport SE birkózói. Budapesti egyesületek is szerepeltek a XIII. Hódos Imre emlékversenyen, ahol kárpátaljai és felvidéki versenyzők is szőnyegre léptek a 152 induló között. A Nyírsport SE az utánpótlás szinte minden korcsoportjában képviseltette magát, több új és régi arc is szerepelt a viadalra utazók között. A junior korú Sallai Olivér hosszú kihagyás után lépett ismét szőnyegre, és egyből a felnőttek között indult, ahol 5. helyen végzett a 66 kilogrammosok között. Oláh Márton, az immár Diák II. korosztályú versenyző szintén az 5. helyen végzett, míg a csapat legfiatalabbja, Kerecsanin Mátyás 2 győzelemmel a dobogó legfelső fokára állhatott a Gyermek II 26 kilogrammos súlycsoportban. A serdülők között is volt visszatérő: Molnár Csongor egy súlycsoporttal feljebb kezdett és így is a harmadik helyet sikerült kiharcolnia. Ugyancsak egy súlycsoporttal feljebb indult a most debütáló Paulik Tamás, aki élete első győzelmét is elérte és az ötödik helyen végzett. Ónodi Szabolcs egy korcsoporttal feljebb próbálkozott, a kadettekkel küzdött és a bronzéremig sikerült felküzdenie magát.