Farkasházi Réka és a Tintanyúl koncertje koronázta meg a Pangea Hotel első születésnapját!

Farkasházi Réka és a Tintanyúl koncertje koronázta meg a Pangea Hotel első születésnapját!

Első születésnapját ünnepelte a Nyíregyházi Állatpark állatkerti szállodája, a Hotel Pangea!

Pancsi bohóc csillàmtetkói és kézműves foglalkozásai elsősorban a kis hölgyeket kötötte le, míg a fiatalemberek az ugrálóvárban és a dínó kertben töltötték idejüket. Az este fénypontja Farkasházi Réka és a Tintanyúl zenekar volt, akik sötétedésig húzták a talpalávalót. Köszönjük hogy velünk ünnepeltétek a Nyíregyházi Állatpark állatkerti szállodájának, a Hotel Pangeának az első születésnapját!

– osztotta meg az első születésnapi buli élményeit a Pangea Hotel hivatalos közösségi oldalán. 

 

Fotók: Facebook / Pangea Hotel