Fantasztikus programok várták a Városi Gyermeknapra érkezőket vasárnap délután

Fantasztikus programok várták a Városi Gyermeknapra érkezőket vasárnap délután
Programokból nem volt hiány! Fotók: Szarka Lajos

Nyíregyháza Önkormányzata idén is megrendezte a Városi Gyermeknapot vasárnap délután a Kossuth téren. Felhőtlen kikapcsolódás, felejthetetlen élmények, különleges gyermekprogramok várták a családokat.

A színpadon fellépett az Y25 Táncshow, a Vidám Manók Együttes, a RE-flex Moderntánc Stúdió, a Street Dance Scholl Divattánc Iskola és Lulu Bohóc, de volt Divatshow is a Vogue Modellügynökséggel. A Gyermekszigeten voltak könyvek, Kézműves foglalkozás, bemutatkozott a Nyíregyházi Települési Értéktár, a Család és Karrier Iroda, a kicsik kipróbálhatták a Mediballt és az Arcfestést is. A szökőkút mellett ingyen játszhattak a csúszdás akadálypályás ugrálóvárban, az óriáscsúszdán és trambulinon, de mesekörhinta is várta a gyerekeket.

Kapcsolódó galéria

Városi Gyermeknap 2019