Ezt az információt feltétlenül olvassa el, ha táborozni készül a gyermeke!

A NYÍRVV Nonprofit Kft. tájékoztatja a nyári napközis táborban résztvevő gyermekek szüleit, hogy 2024.  június 24. napjától a táborok (Kis Vakond, Futurobi Ökojátszóház, Múzeumfalu) helyszíneire történő eljutáshoz az autóbuszos kiszolgálását a Volánbusz Zrt. látja el.

Négy midi autóbusz áll rendelkezésre, melyekkel a biztonságos közlekedés biztosított a szűkebb, Szódaház és Skanzen utcán is. A korábbi évekhez hasonló útvonalon és menetrend szerint közlekednek a táborok elérését biztosító autóbuszok a Vasútállomásról 8T, és Örökösföldről 55T jelzéssel. A buszok csak a Kisvakond, a Múzeumfalu táborba, valamint a Futurobi Ökojátszóházba szállítják a gyermekeket, és délután vissza. 

A többi tábor esetében a gyermekek egyénileg utaznak (Sporttábor, Digi tábor)! 

Az autóbuszok Nyíregyháza helyi díjszabása szerint, előre váltott jeggyel vagy bérlettel vehetők igénybe. 

További részletes tájékoztatás (buszmenetrend, visszatérítés, indulás, érkezés) itt érhető el!

Kérik a szülőket, hogy a korábbi tájékoztatásban közölt 5.000 Ft/fő/turnus utazási térítési díjat NE FIZESSÉK BE, illetve NE UTALJÁK EL!

Akik már befizették ezt az összeget, azoknak minden esetben vissza fogjuk téríteni!