Esőben is megtelt a Kossuth tér Minelli koncertjére!

Volt aki esernyőben, mások esőkabátban, a bátrabbak meg pólóban, de Minelli koncertjére megtelt a város legszebb tere. 

Minelli Luisa Ionela Luca néven született 1988. augusztus 22-én, és 11 évesen kezdett énekelni, amikor zenekart alapított szülővárosában. 2006 és 2009 között a Wassabi együttes tagja lett. Feloszlásuk ​​után szólókarrierjére összpontosított, énekesként és dalszerzőként kezdett dolgozni. 2019-ben kiadta első kislemezét Romániában, a Mariolát, amely az ország Airplay 100-as rangsorának élére került.

2021-es Rampampam című dala több országban is sláger lett, így Bulgáriában, Csehországban, Magyarországon, a Független Államok Közösségében (FÁK), Litvániában és Lengyelországban. További nagy slágerei: MMM, Nothing Hurts, Could be Something, Deep Sea, Nostalgia, My heart, Illusion, Discoteka, My mind, Paradise. Dalszerzőként repertoárjában olyan dalok szerepelnek, mint az Inimi de ceară (2017) Andra előadásában, a Touch Me (2019), Antonia és Flashbacks (2021), Inna.

Kapcsolódó galéria

Minelli