Érmek Debrecenből és Szombathelyről

Ismét megtelt a Gyulai István Atlétikai Stadion Debrecenben, ahol 23 egyesület atlétái versenyeztek. A Nyíregyházi Sportcentrum sportolói három érmet szereztek. A férfiak magasugrásában Bakosi Péter 2,17 méterrel, Tóth Balázs súlylökő pedig 16.64-gyel lett aranyérmes. A női 800 m időfutamában Kozma Bettina óriásit hajrázva 2:29, 93-mal harmadikként ért be a célba.
A nyíregyháziak ezenkívül gerelyhajításban és női távolugrásban voltak érdekeltek. Gerelyben Treszkai Gergő (41.27) a férfiaknál és Kerezsi Eszter ( 35.14)a nőknél ötödik lett. Távolugrásban 5.30-as eredményével pedig Dr.Abiwu-Türk Bettina a hetedik helyen zárt.

A hétvégén rendezték a Szombathelyi Dobó SE – Németh Pál Dobóakadémia Versenysorozatának negyedik fordulóját.
A Nyíregyházi Sportcentrum diszkoszvetői remekeltek. Szikszai Róbert 63.20-szal lett első, Kerekes Dóra pedig 53.75-tel állhatott fel a dobogó legfelső fokára.