Elstartolt a Bringaváros 7.1 – Rengetegen érkeztek a megnyitóra!

Elstartolt a Bringaváros 7.1 – Rengetegen érkeztek a megnyitóra!
Fotó: Kohut Árpád

Rengetegen érkeztek a Bringaváros 7.1 Kossuth téri megnyitójára.

Napsütéssel, jókedvvel és rengeteg kerékpár-rajongóval indult a Bringaváros 7.1 idei rendezvénye.  A 11 településrészt és a belvárost összekötő családi szabadidős sportrendezvényt másodjára rendezik meg. A tavalyi 7 városrészhez csatlakozott idén 4 újabb: Hímes-Városmajor, Érkert, Malomkert és Korányi, így minden városrészben élő megtalálhatja a számára legközelebb eső regisztrációs pontot.

További képekért kattintson a fotóra!

Fotó: Kohut Árpád

A rendezvényt Nyíregyháza Megyei Jogú Város polgármestere, Dr. Kovács Ferenc nyitotta meg a Kossuth téren, tekintsék meg a megnyitón készült galériánkat, s ne feledjék, a Bringaváros 7.1 kiegészítő programjaként kerékpár szépségversenyt is tartanak, a jelöltekre ide kattintva szavazhat!

Kapcsolódó galéria

BRINGAVÁROS 7.1 – Megnyitó