Első rajkocka után pontszerzés

Dubai után Kuvaitban folytatódik a hétvégén a Formula Regional Middle East sorozat. A Formula-3-as autókkal versenyző pilóták között ott van a nyíregyházi Révész Levente is, aki az első hétvégén nem volt szerencsés, motorhibák hátráltatták. 

Kuvaitban az időmérőn a hátsó lengőkar problémái miatt a 17. helyről startolhatott, és bravúros előzések után a 10. helyen végzett. Ez azt jelentette, hogy a második, fordított rajtrácsos futamon az élről indulhatott, és jól is sikerült a startja. Hatalmas csatát vívtak az élen, és féltávnál még a harmadik volt a R-ACE GP istálló pilótája. Balesetek miatt többször is pályára jött a biztonsági autó, mely kicsit megkavarta a mezőnyt. 

Révész Leventét végül remek versenyzés után a a 7. helyen intette le a kockás zászló a 27 fős mezőnyben.