Ellentétes félidők - az elsőben a ZTE, a másodikban a Szpari volt jobb

Zalaegerszegen lépett pályára a labdarúgó NB-II-ben a Nyíregyháza Spartacus.

ZTE FC - Nyíregyháza Spartacus FC 2-1 (2-0)

ZTE: Zöldesi - Lesjak, Devecseri, Kocsis, Bedi, Bolla, Kiss (Hudák 79.), Barczi (Farkas 75.), Bobál (Novák 91.), Babati, Grumic

vezetőedző: Dobos Barnabás

Nyíregyháza: Jova - Nagy J., Fodor, Rubus, Gulyás, Végső (Kulcsár 54.), Polényi, Kovács N.(Motkó 63.), Kártik, Rezes, Hornyák (Rokszin 68.)

vezetőedző: Zoran Spisljak

2. perc Kártik lőtt középről, Zöldesi fogta a labdát.

13. perc Mezőnyjáték, egyik kapu előtt sem alakult ki nagy helyzet.

14 perc Lesjak mentett az induló Rezes elől.

16. perc Babati lőtt 20 méterről mellé.

18. perc Bobál lövése után fölé pattant a labda. A szöglet nem volt veszélyes.

22. perc Gulyás kapott sárga lapot.

24. perc Előbb egy szöglet után nagyot védett Jova, majd az újabb sarokrúgás után Bedi fejelt a kapuba, 1-0.

26. perc Kezezés a ZTE 16-osánál, a szabadrúgást Rezes a sorfalba lőtte.

34. perc Növelte előnyét a ZTE, Babati lépett ki a bal oldalon a leshatárról, és a kapuba lőtt, 2-0.

37. perc Grumic fejelhetett tisztán középen, Jova nagyot védett.

45. perc Bobál indult kapura egy labdával, Jova kivetődve hárított.

Az első félidő után a ZTE vezetett.

48. perc Balról érkező beadás után Kártik ollózott mellé.

59. perc GÓÓÓL! Polényi Gábor 27 méteres szabadrúgásból csavart a felső sarokba, 2-1.

67. perc Kiss szabadrúgását hárította Jova.

73. perc Barczi lövése pattant le a blokkról.

75. perc Rezes szerzett labdát, de nem volt pontos az indítása Rokszin felé.

78. perc Nagy helyzet, Nagy J. jobbról adta be a labdát amit Rezes átlépett, Rokszin lövése szögletre pattant.

85. perc Újabb helyzet, Kártik passza után Rokszin lőtt, ismét kipattant a labda.

Vége a találkozónak, bár a második félidőben jobb volt a Szpari, és sikerült is szépíteni, egyenlíteni nem, így a ZTE megnyerte a találkozót.