Elindult az őszi idény
Jól szerepeltek a Nyírsport SE birkózói Balkányban.

A birkózóknál az őszi idény első nagyszabású rendezvénye a balkányi Összetartás Cellspan Kupa Nemzetközi utánpótlás és felnőtt szabadfogású birkózó verseny volt. A hazai csapatokon kívül a moldovai, erdélyi, felvidéki és kárpátaljai versenyzők mellett olasz résztvevők is színesítették az eseményt. A közel 300 fős viadalon városunkat a Nyírsport SE képviselte 7 fővel, és bár a sorsolás nem mindig kedvezett a nyíregyháziaknak, szép eredményekkel zárták a napot. Kerecsanin Mátyás Gyermek korosztályban egy súlycsoporttal feljebb 29 kg- ban indult és ötödikként, míg Kerecsanin Regina lány Diák I korosztályban 32 kg-ban a 2. helyen zárt.

A tavasszal ifj.Mr. Tus címet elért Jeles Antal ismét tus győzelmekkel jutott a dobogó legfelső fokára. A diák II +69 kg-ban Nagy Levente 3. ,Diák I korosztályban Gönczi Tamás 5. helyen végzett. A serdülőknél is lett érem: Ágoston Alex +85 Kg-ban a 3. helyet szerezte meg, Ónodi Szabolcs a 76 kg-osok között ötödikként zárta a napot.