Elindul a Digitális Nyíregyházi Napló! Péntektől itt olvasható a városi lap, hétköznaponta

Elindul a Digitális Nyíregyházi Napló! Péntektől itt olvasható a városi lap, hétköznaponta
Fotó: Illusztráció

Kedves Olvasóink! A Város-Kép Nonprofit Kft., mint médiacentrum ezúton tájékoztatja Önöket, hogy ugyan az ismert veszélyhelyzet miatt a Nyíregyházi Napló nyomtatott kiadása átmenetileg szünetel, de holnaptól, március 27-étől, elindul a Digitális Nyíregyházi Napló, pótolva a megszokott, péntekenként kézbe vehető újságot.

A Napló átmeneti, új formátuma terveink szerint nem csupán pénteken, hanem minden hétköznap megjelenik, méghozzá a tájékoztatás mellett színes, olvasmányos anyagokkal. A Nyíregyházi Napló digitális változatát a nyiregyhaza.hu városi hírportálon és a város facebook oldalán találják meg, az elképzelések szerint legkésőbb minden délelőtt 10 órakor, a vezető híreink között, ahol utalunk majd a megjelenésre és a tartalomra. 

Keressék tehát a digitális Nyíregyházi Naplót az online térben, első körben itt, városunk weblapján, a szintén általunk üzemeltetett nyiregyhaza.hu oldalon, valamint a Nyíregyháza MJV facebook oldalon.