Egyenlített a Vasas - Jöhet az ötödik meccs a kosárlabda rájátszásban

Egyenlített a Vasas - Jöhet az ötödik meccs a kosárlabda rájátszásban

A fővárosban lépett pályára a férfi kosárlabda NB-I/B rájátszásának negyedik mérküzésén a Hübner Nyíregyháza BS. Jól kezdtek a mieink a Vasas ellen, és az első két negyedet sikerült is megnyerni. A nagyszünet után is sokáig tartották előnyüket a Cápák, de a játékrész hajrájában nem sikerült pontot szerezni, így 45-45 volt az állás az utolsó negyed előtt. Itt a Vasas 6-7 ponttal vezetett, de többször is sikerült közelebb kerülni, fordítani viszont nem, így az angyalföldiek megnyerték a meccset. A párharc állása ezzel 2-2, jöhet az ötödik találkozó Nyíregyházán. 


Vasas - Hübner Nyíregyháza BS 72-65 (10-16, 14-16, 21-13, 27-20)

Nyíregyháza: Bus 8, Bazsó 4, Tóth 19/3, Ubilla 16/6, Mokánszki 3

Csere: Kiss 11/6, Mohácsi 4, Vaskó 

Edző: Boris Majlkovic