Egy nyírturai erdőben találtak rá az eltűnt nőre

Egy nyírturai erdőben találtak rá az eltűnt nőre

A Nyíregyházi Rendőrkapitányságon január 22-én 18 órakor egy kétségbeesett édesanya tett bejelentést, hogy egy betegséggel kezelt lánya a délután folyamán otthonából eltűnt és azóta életjelet nem adott magáról. A Nyíregyházi Rendőrkapitányság munkatársai a bejelentést követően azonnal megkezdték a 42 éves nő keresését. A környék átvizsgálását az éjszaka folyamán polgárőrök is segítették. A kutatás a bejelentést követő másnap délben eredményre vezetett. A rendőrök Nyírtura külterületén egy földúton elakadva megtalálták az eltűnt hölgy gépkocsiját, mellyel a bejelentő elmondása szerint elhagyta az otthonát. A hátrahagyott lábnyomok egy erdőbe vezettek, melynek sűrűjében a földön fekve erősen kihűlt, kiszáradt, életveszélyes állapotban a rendőrök rátaláltak a keresett nőre. A tájékozódni nem tudó hölgyet a helyszínen tartózkodó mentőszolgálat munkatársai ellátták, majd állapotát stabilizálva kórházba szállították.