Edzőmeccset játszott a Szpari II - Egerben lépett pályára a második csapat

Lejátszotta első felkészülési mérkőzését Egerben a Nyíregyháza Spartacus II. A mieinknél a szokásos keretből többen - Sztankó, Nagy G., Szűcs, Herczku, Talián, Tagai -  is hiányoztak, mivel a felnőtt együttessel Törökországba utaztak edzőtáborba. Huszák Géza együttesében így újabb saját nevelésű fiatalok jutottak szerephez. A hazaiaknál Szekeres Adrián személyében új vezetőedző irányítja a csapatot, két hete kezdték a felkészülést az egriek.

 Az NB-III-as házigazda elleni meccs első félideje nem hozott gólt, bár mindkét kapu előtt adódtak lehetőségek. Fordulás után a hazaiak háromszor is betaláltak, így megnyerték a mérkőzést. 

Eger - Nyíregyháza Spartacus II. 3-0 (0-0)

Nyíregyháza: Szondi - Kardos, Tudja, Hunyadi, Gönczör, Rácin, Magyar (Panyi 54.), Németh (Vámos a szünetben), Pataki, Erdei, Tangel (Sógor a szünetben)  
vezetőedző: Huszák Géza