Dzsudzsákék ellen játszanak - két játékossal szerződést kötött a Szpari

Dzsudzsákék ellen játszanak - két játékossal szerződést kötött a Szpari

Szerződést kötött a Nyíregyháza Spartacus FC Szekszárdi Tamással. A 25 éves, védőként és középpályásként is bevethető labdarúgó Pakson kezdte pályafutását, legutóbb pedig a Vác együttesében szerepelt.

Az elmúlt idényben 26 alkalommal lépett pályára az NB-II-ben. Szekszárdi Tamás az elmúlt napokban több felkészülési mérkőzésen játszott már a Szpariban, és a kerettel utazik pénteken a szlovéniai edzőtáborba. A labdarúgóval két éves szerződést kötött a Spartacus.

Szerződést hosszabbított a klub Ötvös Bencével. A 21 éves, saját nevelésű középpályás tavaly 26 bajnokin játszott a Szpariban, 15 alkalommal kezdőként. A fiatal játékos a Budaörs ellen gólt is szerzett, és a felkészülési mérkőzéseken is rendszeresen jó teljesítményt nyújtott. Ötvös Bencével két évre szóló megállapodást írt alá a Nyíregyháza Spartacus.

Az is eldőlt, hogy július 20-án Dzsudzsák Balázs csapata, az arab emírségekbeli Al-Ittihad Kalba lesz az ellenfele a Szparinak. A találkozót Ausztriában rendezik.