Dupla verseny – két városban voltak sikeresek a vívók

Dupla verseny – két városban voltak sikeresek a vívók
Veres Amarilla ismét két aranyat szerzett.

A hétvégén két helyszínen versenyeztek az NYVSC Kard és Kerekesszékes Vívószakosztályának versenyzői. Budapesten az UTE vívótermében az országos Reménység Körversenyen Együd Eszter 7. lett a nála egy évvel idősebbek mezőnyében. Hatalmas bravúr volt, hogy Németh Eke Lilla a nála két évvel idősebbek között 11. lett


Békéscsabán a kerekesszékes vívók indultak a kétnapos párbajtőr válogató versenyen. Veres Amarilla két aranyéremmel zárt a hölgyeknél, míg Tarjányi István mindkét nap bronzérmes lett a férfimezőnyben. Mindkét nyíregyházi sportoló nemzetközi versenyekre készül, és több olimpiai kvalifikációs tornán indulnak a következő hónapokban. 

D. L.