Dr. Kovács Ferenc: már kezd kirajzolódni a körvonala Nyíregyháza legújabb körforgalmának

Dr. Kovács Ferenc: már kezd kirajzolódni a körvonala Nyíregyháza legújabb körforgalmának
Fotó: Trifonov Éva

A Kállói út – Tünde utca kereszteződésében épül a modern elágazás, mely forgalomkorlátozással ugyan, de a kivitelezés időszakában is használható. Ez a 14. körforgalom a sorban, amit az elmúlt 8 évben építettünk, nem számolva ehhez hozzá a más módon biztonságosabbá, gyorsabbá tett közlekedési csomópontokat – osztotta meg bejegyzésében a hírt Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza Megyei Jogú Város polgármestere.

A polgármester hivatalos közösségi oldalán arról is szólt, hogy az infrastruktúra fejlesztése továbbra is kiemelt stratégia. – Már dolgozunk a következő körforgalom konkrét előkészítésén, amely a Stadion utca – Kótaji út – Hímes utca – Vasvári Pál utca kereszteződését teszi kiszámíthatóbbá, nagyobb áteresztő képességgel – írta.

Kapcsolódó galéria

Épül a Kállói úti körforgalom