Dr. Kovács Ferenc: „Nyíregyháza a turisztikai TOP-on”
Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere és Juhász Szabolcs, a Magyar Turisztikai Ügynökség turizmusszakmai igazgatója

Együtt ünnepelt a szakma a Turizmus Szezonnyitó Gálán, Budapesten. A vasárnap esti jelentős esemény meghívottjai a hazai turizmus kiemelt alakjai voltak, köztük az a TOP 10 polgármester, akik az értékelés szerint a legtöbbet tesznek városaik turisztikai fejlődéséért.

– Nyíregyházán folyamatosan épül a turizmus, a kezdetektől szívügyemnek érzem a város attrakcióinak, kulturális és természeti értékeinek gondozását, népszerűsítését, illetve bővítését. Ezért is ért megtiszteltetésként, hogy idén kilenc polgármestertársammal együtt részt vehettünk az év legrangosabb szakmai eseményén, közösen dolgozva a belföldi turizmus sikerén. Ez egyben elismerés a városnak, a teljesítményünknek, s újabb jelzés, hogy értékelnek minket! – tájékoztatott Dr. Kovács Ferenc, Nyíregyháza MJV polgármestere hivatalos közösségi oldalán.