Dr. Kovács Ferenc köszöntője a nyíregyháziaknak

A polgármester kihangsúlyozta, az elmúlt években tekintélyesen erősödött városunk gazdasága. Dr.Kovács Ferenc újévi beszédében kiemelte: a beruházások, az új munkahelyek és a turizmus fellendülése a szabolcsi megyeszékhely fejlődést szolgálják. Fontosnak tartotta továbbá kiemelni, hogy az itt élők nyugalomban és biztonságban érezhessék magukat.

– Azért dolgozunk, hogy a családok jobban éljenek, a gyermekeink jó és biztonságos körülmények között nőjenek fel, és az idősek megkapják a nekik járó tiszteletet, odafigyelést és megbecsülést – fogalmazott a polgármester. – Nyíregyháza eredményei az utóbbi években számosak és sokatmondóak, országosan is kiemelkedőek és elismertek. Mindezt közösen értük el, ezért az elkövetkező években is építünk a fiataljaink tudására, lendületére és az időseink tapasztalatára. Minden nyíregyházinak eredményekben gazdag, sikeres és boldog új esztendőt kívánok!