Döntőben a nyíregyházi fiatal labdarúgók a németországi tornán!

Döntőben a nyíregyházi fiatal labdarúgók a németországi tornán!

Rangos nemzetközi tornán vesz részt Németországban a Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia U13-as együttese. A mieink belga, német és holland csapatok legyőzése után veretlenül jutottak a négy közé, az elődöntőben pedig egy szlovák gárda ellen nyertek, így döntősök! 

Nyíregyháza Spartacus- Bozsik Akadémia U13 - FK Senica (szlovák) 2-0 
Gólszerzők: Ádámszki Milán, Kozák Róbert.

Kiss Baranyi Sándor akadémia igazgató: - Hálásak vagyunk, hogy a klubvezetőnk Kozák Attila és tulajdonosunk Révész Bálint biztosítja számunkra a nemzetközi megmérettetés lehetőségét! Óriási előrelépést jelent a munkánkban, hogy beiktathatjuk szakmai programunkba ezeket az eseményeket! Biztos vagyok abban, hogy ezek az élmények és szerzett tapasztalatok megerősítik a gyerekek elköteleződését a futball, a csapat, a szorgalmas munka és a Nyíregyháza Spartacus iránt!

A döntőben a cseh FK Usti nad Labem csapata lesz az ellenfél.