Döntetlen az első meccsen

A Veszprém ellen lép pályára a Nyíregyháza Spartacus az NB-II-es osztályozó első mérkőzésén, Ajkán.

Practical VLS Veszprém - Nyíregyháza Spartacus FC 0-0

Ajka 2300 néző

Jv: Káprály Mihály (Baghy Csaba, Máyer Gábor)

Veszprém: Héninger – Zachán, Dobsa, Balogh, Krebsz, Somogyi, Baldauf, Gálfi, Bartusz (Takács 56.), Molnár B,(Horváth 74.) Major N.(Balázs 82.)

Vezetőedző: Pető Tamás

Nyíregyháza: Hegedüs - Farkas B.(Csősz 77.), Gengeliczki, Baki, Nagy B.(Kiss 67.), Sigér, Pekár, Pataki, Gresó(Major M 77.), Szerető (Kovácsréti 67.), Novák (Oláh 53.)

Vezetőedző: Lengyel Roland

1. perc A Veszprém kezdte a találkozót.

6. perc Az első helyzet, Nagy B. beadása után Novák fejelt középen mellé.

7. perc Szerető lőtt két csel után 16 méterről mellé.

8. perc Egy beadás után Bartusz lőtt közelről mellé.

12. perc Novák indulhatott Pekár passza után, de hosszan tolta meg a labdát, így oda lett a helyzet.

17. perc Major lövése pattant vissza a kapufáról, és bár a veszprémiek a kapuba lőtték a labdát, les miatt nem adták meg a gólt.

22. perc Nagy helyzet, Pekár szöglete után Novák fejelt, Héninger hatalmas bravúrral védett.

29. perc Sigér kapott sárga lapot.

35. perc Pekár lőtt mellé 18 méterről balról.

38. perc Gresó veszélyes beadása után Novák csúsztatott centikkel mellé.

40. perc Szép támadás végén Pataki lőtt, a levágódó labda után Gresó ismételt, ez is kipattant.

43. perc Szpari szöglet után Farkas B. fejelt mellé középről.

Vége az első félidőnek, nem született gól.

47. perc Megint Héninger bravúr, Gengeliczki fejesét tolta ki a léc alól.

48. perc Szerető kapott sárgát lerántás miatt.

54. perc Novák megsérült. A helyére érkező Oláh lőtt balról az oldalhálóba.

56. perc Szép Szpari kontra végén Pekár lőtt egy gyönyörú csel után, a veszprémi kapus hatalmasat védett.

63. perc Hatalmas helyzet, Pataki lövését hárította a kapus, majd a kipattanó után Farkas B. közelről a felső lécet találta el.

66. perc Major N. kapott jó labdát, de mellé lőtt 13 méterről.

72. perc Molnár kapott sárga lapot.

79. perc Horváth ment el a bal oldalon, beadása után Major N. a kapufát találta el.

80. perc Somogyi kapott sárga lapot reklamálásért.

88. perc Pataki lövése pattant szögletre.

90. Takács próbálkozott félpályáról egy íveléssel, mellé ment a labda.