Díjeső Budapesten - Elismerésben részesültek az aerobikosok

A múlt hétvégén rendezték meg Budapesten a Vasas Sportközpontba az idei év utolsó verseny hétvégéjét, a Budapest Kupát és a Magyar Kupa Döntőjét. Az aerobikos lányok rekord számú éremmel zárták a két verseny küzdelmeit.

Összesen 21 érmet, 8 arany, 7 ezüst és 6 bronz megoszlásban. Ezek mellett rengeteg 4-5. helyet szereztek. Minden egyes versenyző és egység büszke lehet magára, mert az egész éves munkájukat megkoronázva éremmel, oklevéllel tértek haza.


Továbbá nagy sikerrel zárta a Spartacus Torna Club az évet az aerobik szakágban!
Díjat vehetett át a klub a Magyar Torna Szövetségtől, hogy a második legtöbb versenyzőt indította el az idei évben! 
Emlékplakettet vehetett át a Díjkiosztó ünnepségen Révész Valentina és Vámosi Viktória Kiara a 2022-ben Portugáliában megszervezett, Korosztályos Világversenyen (AD-UP2-Csoport) kategóriában szerzett első helyezésért!
Emlékplakettet vehetett még át a Spartacus Torna Club vezetőedzője Hubacsek László a felkészítő munkájáért a Világversenyre.